Witam serdecznie!

Nasza Szkoła mieści się w samym sercu Legionowa - przy Al.3-go Maja 35, w otoczeniu Osiedla Mieszkaniowego "Jagiellońska". Uczymy dzieci,  młodzież  i  dorosłych  grać,  śpiewać  i  bawić  się   muzyką   w   oparciu o nowatorską metodę nauczania opracowaną przez Yamaha Europe GmbH. Nasza Szkoła wyposażona jest w najwyższej klasy instrumenty firmy Yamaha. Zajęcia w niej prowadzą doświadczeni muzycy i pedagodzy, którzy ukończyli studia muzyczne w Polsce i za granicą oraz specjalne szkolenia metodyczne w systemie Yamaha.

Nasi młodzi uczniowie oraz dzieci, które jeszcze nie uczestniczą w zajęciach ale chcą bliżej zapoznać się ze Szkołą, znakomicie bawią się na balikach i innych imprezach organizowanych przez Szkołę przy każdej możliwej okazji. Razem z nimi tańczą i śpiewają ich rodzice i dziadkowie, których równie serdecznie zapraszamy na zajęcia.

Drodzy Państwo,

Wielu z Was żałuje, że nie miało okazji nauczyć się gry na ulubionym instrumencie muzycznym tak, by grać na nim dla przyjemności własnej i swoich najbliższych. Niektórzy uczyli się muzyki w sposób, który nie sprawiał im przyjemności. Zadbajmy razem o to, by Wasze dzieci teraz i w przyszłości mogły bawić  się  muzyką  i  odczuwać  satysfakcję  z  umiejętności  muzykowania. Bawcie się muzyką również  Wy  sami.

Spotkajmy się w Szkole Muzycznej Yamaha w Legionowie.

Do zobaczenia!
Hanna Pol